циклові комісії- Музичне мистецтво естради
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Святковий фестиваль «Музичний дарунок на Миколая»


17 грудня 2019 року в Черкаській обласній філармонії відбулось цікаве дійство – святковий фестиваль «Музичний подарунок на Миколая», де головною діючою особою виступив Біг-Бенд Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського. Організаторами цього свята були Черкаське музичне училище, Черкаська обласна філармонія, ГО «Фонд сприяння розвитку джазового мистецтва України «Джаз-Палітра» та КУ «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи ЧОР».Фестиваль розпочався ігровою музичною програмою у фойє філармонії під назвою  «Ну-мо, session!». Метою її було зацікавлення юних та молодих музикантів джазовою музикою. Конкурсні завдання розробила викладач музичної літератури Черкаського музичного училища Яворська Л.М., а проводили саму програму студенти музично-теоретичного відділу Александрова К. та Сіренко А. Вони представили учасникам різні оригінальні конкурси – це і вікторина «Вгадай джазовий стандарт», і конкурс на знання джазових зірок та джазових термінів, і завдання для вболівальників. В розважальній програмі брали участь  5 команд учнів  всіх п’яти дитячих музичних шкіл міста Черкаси. Кожна з них мала свою емблему та назву, виявила неабиякі знання в сфері джазу і була нагороджена різдвяними подарунками та призами. Цікавою знахідкою програми була відеотрансляція на екрані відеокадрів сучасних джазових колективів та давні кадри виникнення джазу на початку або середині 20 століття. Цей оригінальний відеоряд був підібраний викладачем Черкаського музичного училища Помогайбо О.Ю.

Поряд з ігровою локацією святкового шарму до дня Миколая додали  виставка-продаж сувенірної продукції від майстрів Черкащини, які представили різні ялинкові прикраси, ляльки-мотанки, смачні та яскраво розфарбовані пряники і кожний відвідувач дійства міг підібрати для своїх рідних  подарунки. Неможливо було промайнути і яскраві фотозони – сфотографуватись на пам’ять у джазових та різдвяних тонах.Апофеозом фестивалю став святковий концерт Лауреата всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів Біг-Бенду Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського під керівництвом диригента Михайла Євтушенка.
Концертна програма цілком відповідала святковому настрою глядача, де були запропоновані заздалегідь підібрані та аранжовані диригентом різдвяні теми, відомі джазові стандарти та джазові обробки популярних хітів. Із великим захопленням публіка сприймала виступ київської джазової співачки Марії Пясецької-Жігінас, яка своєю самобутньою джазовою манерою та тембрально насиченим голосом відразу захопила публіку. Віртуозно, блискуче і різнобарвно прозвучали соло черкаських улюбленців  – заслуженого працівника культури України, саксофоніста Миколи Євпака та трубача Валерія Кириченка. Зачарували своїм вокальним дуетом і студенти 4 курсу Бугаєнко Анастасія та Лизогуб Дионисий.

Родзинками концерту стали виступи ансамблю саксофоністів у складі Іллюшиної А., Акіма К., Баглюка Д., Демченко О. та Озеран Д. (керівник – Михайло Євтушенко) та вокального ансамблю “Jazz Voice” у складі Бондарчука О., Бугаєнко А.,Горащенка А., Корженевської Д., Лизогуба Д., Лихолай К. та Татаровської Р. (керівник – Лариса Красавіна). Вони отримали від глядачів гучні оплески та оклики «Браво!».

Феєричним виявився і фінал концерту. По задуму диригента це був дуже вдалий та оригінальний номер,- спочатку на рифі теми “Isn't she lovely" - Stevie Wonder Михайло Євтушенко представив весь склад оркестру, а потім, коли відомий хіт зазвучав повністю, він перетворився в тему для “jam-session” і почергово на сцену стали виходити бажаючі позмагатись в мистецтві імпровізації і юні музиканти, і метри джазу, - Даниїл Баглюк, Анна Іллюшина (саксофони), Іван Лінник (електрогітара), Валерій Кириченко (труба) та Микола Євпак (саксофон).

Зал філармонії був наповнений глядачами майже повністю, тому і підтримка публіки відчувалась після виконання кожного номеру концерту. На фестиваль з’їхались поціновувачі джазу зі Сміли, Золотоноші, Звенигородки, Мошен та ін.. Тому хочеться побажати організаторам частіше влаштовувати такі заходи, зацікавлювати дітей та молодь джазовою музикою, піднімати джазовий настрій всім бажаючим її слухати, насолодитись атмосферою справжнього свята!

Завідувачка ц/к «Музичне мистецтво
естради», викладач-методист Л.М. Красавіна

       

23-09-202016 вересня 2020 о 14.45 - Концерт "Зустріч з першим курсом"
 


07-09-202031 серпня перед початком нового навчального року в музичному коледжі був проведений інструктаж з охорони праці «Про проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків коронавірусу COVID-19»
 


05-09-2020Щодо організації освітнього процесу в умовах карантину...
 


31-08-2020Оголошення для студентів
 


30-08-2020

Наказ № 77 від 29.08.2020 р. "Про зарахування на 1 курс навчання"
 


29-08-2020

Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на 1 курс на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році за скороченим терміном навчання
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник