циклові комісії- Музичне мистецтво естради
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
13-04-2020
Парад імпровізацій 2020

Невід’ємною частиною студентського життя Черкаського музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського є концертна діяльність. Студенти спеціалізації «Музичне мистецтво естради» декілька разів на рік беруть участь у різноманітних Всеукраїнських джазових конкурсах та фестивалях (за 2019 рік – «Джаз над морем» ( м. Скадовськ) , «Джаз на Поштовій» (м. Кривий Ріг),  “Vocal  Seasons” (м. Київ), “International Jazz Day” (м. Одеса), «Черкаські джазові дні»  (м. Черкаси) і систематично стають лауреатами, отримуючи високі призові місця та обов’язково запрошуються для виступів у Гала-концертах.

Генеральною репетицією студентів до IV Всеукраїнського конкурсу молодих джазових виконавців «Джаз-Палітра 2020», який на жаль,  був перенесений в зв’язку з карантином на більш пізній термін, став традиційний  концерт спеціалізації «Музичне мистецтво естради» «Парад імпровізацій» 11 березня 2020 року.

Концертна програма складалась  із джазових стандартів, які готувались в класі імпровізації та ансамблю викладачів Євтушенка М.В., Красавіна Л.Д., Кобець І.М. та Красавіної Л.М., викладачів спеціального класу Ковальової А.В., Євпака М.Ф., Тулумана Ю.М., Губерук О.Л., Свірідової І.В., Варавіної І.М..

Інструментальні сольні номери були представлені різними виконавцями – це і саксофоністи (альт-саксофон, тенор-саксофон, баритон-саксофон), гітаристи та скрипалька.  Потужно, тембрально насичено прозвучали виступи саксофоністів Акіма Костянтина, винахідливо та яскраво – Баглюка Даниїла, віртуозно та музикально – Іллюшиної Анни. Гітарист Лінник Іван легко та невимушено представив свої імпровізації на популярну джазову композицію "Spain" Чика Коріа, а скрипалька Лихолай Катерина взагалі своєю композицією «It had to be you» Стефана Грапеллі вразила глядацьку аудиторію своїм натхненним, піднесеним виконанням.

Найбільше творів представили вокалісти, які підкорили своїми імпровізаціями, цікавими транскрипціями, індивідуальними манерами виконання. Найбільше сподобались глядачам виконання запальної  "Summer samba" М.Валлє (Марченко Владислава),  пристрасної «Beautiful Love»  В.Юнга (Зозуля Дмитро), захоплюючої "It's all right with me" К. Портера (Лизогуб Дионисий), нестримної та бурхливої «Well You Needn't » Т.Монка (Бугаєнко Анастасія), проникливої та зворушливої «Summertime» Дж. Гершвіна (Чирун Катерина).

Яскраво та різнобарвно прозвучали  ансамблеві номери – інструментальний ансамбль з композицією "So You Say" Дж.Скофілда, вокальний дует у складі Марченко Владислави та Деркач Юлії з твором С.Бурке “Black Coffee”. Улюбленець публіки, переможець багатьох джазових конкурсів джазовий вокальний ансамбль «Jazz Voice» на цей раз представив свою нову композицію “Come on Home” дуже стильно та екстравагантно.

Серед переважно англомовних творів, що характерно для джазу, родзинкою концерту стала джазова обробка на тему української народної пісні «Утоптала стежечку» в аранжуванні Лариси Красавіної. Її переконливо та колоритно виконав вокальний дует у складі Шевчук Анжеліки та Доніки Вікторії .

Слід зазначити і те, що всі композиції виконувались у супроводі концертмейстерів ритм-груп: Демиденко Василь (контрабас, бас-гітара), Коркоць Тарас (бас-гітара), Перевізник Євген, Галаган Євгеній (ударні) та студентів спеціалізації «Музичне мистецтво естради».  

Такі заходи є оригінальними,  досить цікаво відрізняються від звичних концертів складністю репертуару, вражаючою імпровізаційністю, технічною майстерністю виконавців, відчуттям стилю, форми та змісту творів. Бажаємо всім учасникам концерту подальшого вдосконалення та творчого зростання!


Iнструментальний ансамбль


Акiм Костянтин


Вокальний ансамбль Jazz Voice


Далi буде


Дует Марченко Владислави та Деркач Юлii


Спiває Зозуля Дмитро


Чирун Катерина

Завідувачка цикловою комісією
«Музичне мистецтво естради»
Черкаського музичного коледжу
ім. С.С. Гулака-Артемовського
викладач-методист Л.Красавіна.

        chm

23-09-202016 вересня 2020 о 14.45 - Концерт "Зустріч з першим курсом"
 


07-09-202031 серпня перед початком нового навчального року в музичному коледжі був проведений інструктаж з охорони праці «Про проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків коронавірусу COVID-19»
 


05-09-2020Щодо організації освітнього процесу в умовах карантину...
 


31-08-2020Оголошення для студентів
 


30-08-2020

Наказ № 77 від 29.08.2020 р. "Про зарахування на 1 курс навчання"
 


29-08-2020

Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на 1 курс на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році за скороченим терміном навчання
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник