циклові комісії- Музичне мистецтво естради
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Майстер-клас

Один день джазової майстерні в Черкасах

26 листопада 2019 року  в Черкаському музичному училищі ім. С.С.Гулака-Артемовського відбувся  майстер-клас  відомого  джазового піаніста, композитора, аранжувальника, викладача Одеського училища мистецтв і культури ім. К. Данькевича, лауреата міжнародних та всеукраїнських джазових конкурсів Олексія Петухова та саксофоніста, композитора, аранжувальника, бенд-лідера, викладача Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського  Михайла Євтушенка.


В дружнiх джазових обiймах


Майстер-клас О. Петухова та М. Eвтушенка


Пiсля спiлкування з маестро Олексieм Петуховим

Музиканти  зацікавили публіку цікавими фактами з історії джазу, звернули увагу на особливості джазової стилістики та гармонії,  продемонстрували власні імпровізації. Враховуючи те, що музиканти перед виступом майже не репетирували, - з величезним натхненням, віртуозно та досить оригінально прозвучали композиції, які вони виконали в суто імпровізаційній манері .

Після майстер-класу відбулася зустріч Олексія Петухова зі студентами –піаністами естрадного відділу Любашенко Назарієм та Охріменко Катериною (клас викладача Богомол І.В.), яким він  надав індивідуальні рекомендації  та цінні поради в роботі над джазовими  творами.

Але зустріч з джазменами на цьому не закінчилася – ввечері всіх бажаючих отримати джазового драйву  музиканти очікували на концерті  Petukhov/Ievtushenko Quartet в Черкаському Художньому музеї. Для Черкас це  була  просто неочікувана подія. По-перше, атмосфера нагадувала джазовий клуб  - публіка невимушено сиділа за столиками, незвичайне освітлення  та художнє оформлення залу надавало особливого смаку. По-друге, концерт тривав більше 2 годин, але хотілося слухати і слухати, кожна композиція таїла в собі якусь смачну родзинку, оригінальні творчі знахідки.

Залишається побажати цим чудовим музикантам подальших творчих успіхів, вдячної і зацікавленої публіки, нових спільних проектів!

Завідувачка ц/к «Музичне
мистецтво естради»,
викладач-методист Л.М.Красавіна

       

23-09-202016 вересня 2020 о 14.45 - Концерт "Зустріч з першим курсом"
 


07-09-202031 серпня перед початком нового навчального року в музичному коледжі був проведений інструктаж з охорони праці «Про проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків коронавірусу COVID-19»
 


05-09-2020Щодо організації освітнього процесу в умовах карантину...
 


31-08-2020Оголошення для студентів
 


30-08-2020

Наказ № 77 від 29.08.2020 р. "Про зарахування на 1 курс навчання"
 


29-08-2020

Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на 1 курс на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році за скороченим терміном навчання
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник