циклові комісії- Музичне мистецтво естради
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
12-05-2020
Джазовий марафон "Джаз вдома і на сцені"

Новий освітній досвід, який ми отримали під час карантину, вніс свої корективи в наше життя. Більше місяця праці показує, що дистанційне навчання має свої пріоритети. Вже давно виникла потреба в інтерактивній взаємодії студентів і викладачів в процесі навчання, надання їм цікавої можливості самостійної роботи з освоєння нового музичного матеріалу.

Викладачі предмету “Основи імпровізації” циклової комісії “Музичне мистецтво естради” Красавін Л.Д., Євтушенко М.В. та Красавіна Л.М. стимулювали розвиток слухацької, виконавської та імпровізаційної музичної творчості студентів завдяки створенню оригінального “Джазового марафону” під назвою “Джаз вдома і на сцені” і присвятили його Міжнародному дню джазу.

Метою такого заходу було забезпечення реалізації власних творчих можливостей, сприяння розвитку художнього мислення, розширення мистецького кругозору, вдосконалення виконавської майстерності. Визначено, що джазова імпровізація - вид художньо-креативної діяльності, під час якої творчий продукт створюється оригінальними музично-виражальними засобами художньої системи джазового мистецтва. Тому у світі сьогодення студентам було запропоновано представити 2 відео презентації з виконанням відомих джазових стандартів з імпровізаціями - одну, яку створено ще до карантину за допомогою викладача і представлену у концертному виконанні, а іншу -  як власну домашню інтерпретацію імпровізаційного соло, в якому продемонстровано набуті знання та навички.

Відео презентації студентів було запропоновано переглянути всім зацікавленим в соціальній мережі  Facebook, де вони отримали багато схвальних відгуків та коментарів, репостів та емоджів.

   

До цього цікавого дійства долучилися студенти третього та четвертого курсів - Баглюк Даниїл, Іллюшина Анна, Лінник Іван -(клас імпровізації Михайла Євтушенка), Чирун Катерина, Татаровська Руслана, Зозуля Дмитро (клас імпровізації Леоніда Красавіна), Лизогуб Дионисий, Лихолай Катерина, Бугаєнко Анастасія, Марченко Владислава та Любашенко Назарій (клас імпровізації Лариси Красавіної).

Голова циклової комісії
"Музичне мистецтво естради"
Лариса Красавіна

23-09-202016 вересня 2020 о 14.45 - Концерт "Зустріч з першим курсом"
 


07-09-202031 серпня перед початком нового навчального року в музичному коледжі був проведений інструктаж з охорони праці «Про проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків коронавірусу COVID-19»
 


05-09-2020Щодо організації освітнього процесу в умовах карантину...
 


31-08-2020Оголошення для студентів
 


30-08-2020

Наказ № 77 від 29.08.2020 р. "Про зарахування на 1 курс навчання"
 


29-08-2020

Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на 1 курс на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році за скороченим терміном навчання
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник