циклові комісії- Музичне мистецтво естради
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Творча лабораторія джазової імпровізації

13 листопада 2019 року в Уманському музичному училищі ім. П.Д. Демуцького відбувся Обласний методичний семінар викладачів початкових мистецьких закладів. На цей семінар з пропозицією проведення майстер-класу та концерту була запрошена  викладач-методист, голова циклової комісії «Музичне мистецтво естради» Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського Лариса Красавіна. Для зустрічі, де були присутні майже 100 слухачів, добре був підготовлений зал училища, наданий екран для мультимедійних показів, необхідна звукопідсилювальна апаратура, відео зйомка, за що учасники майстер-класу та концерту щиро вдячні адміністрації Уманського музичного училища ім. П.Д.Демуцького та голові циклової комісії «Спів» Килимнику Івану Івановичу.

Творча співдружність міст України: два інтерв’ю на джазові теми

В роботі майстер-класу на тему «Творча лабораторія джазової імпровізації» взяли участь студенти 4 курсу циклової комісії «Музичне мистецтво естради» Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського Бугаєнко Анастасія, Лизогуб Дионисий та Лихолай Катерина. Вони продемонстрували високий рівень знань з джазової гармонії, сольфеджіо та основ імпровізації, володіння джазовою артикуляцією та акцентуацією, скетом та філіруванням звуку. Викладач використовувала власні приклади імпровізацій, мультимедійні покази, ділилася цікавими творчими знахідками.

Мета даного майстер-класу – залучення до творчого імпровізаційного процесу майбутніх музикантів, їх професійне, духовне та емоційне збагачення, популяризація власного досвіду викладача Красавіної Л.М. в роботі над особливостями джазової імпровізації.

Зустріч з учасниками семінару пройшла на високому професійному рівні. Майстер-клас був дуже продуктивний та інформативний. Л.М.Красавіна  надала багато корисних методичних порад та зосередила увагу глядачів на творчих особливостях розвитку учнів та студентів, їх кінцевого результату, що було підтверджено цікавим та яскравим концертом, в якому виступив вокальний ансамбль “Jazz Voice” складі  Бугаєнко Анастасії, Лизогуба Дионисия та Лихолай Катерини, Бондарчука Олександра, Горащенка Андрія, Корженевської Дарії та Татаровської Руслани та прозвучали власні імпровізації студентів на теми відомих джазових стандартів. У проведенні концерту були також задіяні концертмейстери- Василь Демиденко (бас-гітара) та Євгеній Перевізник(ударні). Приємним було і те, що на майстер-клас завітала гостя з Києва (сама родом із Умані), неперевершений ентузіаст у пропаганді джазового мистецтва, арт-директор Всеукраїнських джазових конкурсів та фестивалів, відповідальний секретар Всеукраїнської асоціації естрадних та джазових оркестрів України Галина Макаренко-Дергунова, яка дала високу оцінку роботи всієї циклової комісії «Музичне мистецтво естради» Черкаського музичного училища ім.С.С.Гулака-Артемовського.


Вокальний ансамбль "Jazz Voice"


Глядацька аудиторiя


З гостею iз Киeва Галиною Макаренко-Дергуновою


Л.М. Красавiна


Черкаська команда з гостинними уманчанами

На зустрічі панувала невимушена творча атмосфера, студенти та викладач своєю незгасною енергією зворушили всіх слухачів.

Творча співдружність міст України: два інтерв’ю на джазові теми

Завідувачка циклової комісії
«Музичне мистецтво естради»
Черкаського музичного училища
ім.С.С. Гулака-Артемовського
Лариса Красавіна

       

23-09-202016 вересня 2020 о 14.45 - Концерт "Зустріч з першим курсом"
 


07-09-202031 серпня перед початком нового навчального року в музичному коледжі був проведений інструктаж з охорони праці «Про проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків коронавірусу COVID-19»
 


05-09-2020Щодо організації освітнього процесу в умовах карантину...
 


31-08-2020Оголошення для студентів
 


30-08-2020

Наказ № 77 від 29.08.2020 р. "Про зарахування на 1 курс навчання"
 


29-08-2020

Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на 1 курс на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році за скороченим терміном навчання
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник