новини, події, афіша
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
22-10-2019
Музична вітальня для першокурсників

28 вересня 2019 року в Черкаському музичному училищі відбулися лекції, присвячені життєвому шляху та творчості видатного композитора та співка Семена Степановича Гулака-Артемовського.


Студентка 4 курсу ВТМ К. Александрова проводить лекцію у 309 ауд.

Лекції були проведені одночасно в різних аудиторіях, обладнаних необхідними засобами для демонстрації фото - та відеоматеріалів, що сприяло кращому засвоєнню інформації та посиленню вражень від лекцій. Розділення слухачів на групи створило більш комфортні умови як для доповідачів, так і для першокурсників.

Лекція була підготовлена студентками 4го курсу спеціалізації «Теорія музики» Александровою Катериною та Сіренко Ангеліною під керівництвом викладачів з лекторської практики – Галушко Катерини Леонідівни та Помогайбо Олени Юріївни і орієнтована на новачків, які щойно вступили до закладу. Метою цього заходу було поглиблення знань слухачів про людину, чиє ім’я носить наше училище, і виховання інтересу до його творчості.


Студентка 4 курсу ВТМ А. Сіренко проводить лекцію у 114 ауд.

Лекція була присвячена старанності в навчанні С. С. Гулака-Артемовського, його прагнення до постійного самовдосконалення, що мало підтримати у слухачів прагнення до роботи над собою, закласти ідею про необхідність постійного зростання як у професійному плані так і у всебічному розвитку своєї особистості.

Особлива увага була приділена патріотизму композитора, його любові до України, повазі до народної творчості. Велика кількість фактів про його стосунки з українськими митцями, особливо з Т. Г. Шевченком, сприяла поглибленню знань студентів про постать композитора, розумінню його багатогранності.

Окремою темою лекції була перша національна українська опера «Запорожець за Дунаєм». Написана С. Гулаком-Артемовським, вона представляє собою один з найпопулярніших українських творів, і знана в колі навіть музикантів-початківців. Багато слухачів були здивовані фактами про її популярність у сьогоденні. Невеликий аналіз сюжету, драматургії, зображальних засобів, прийомів викладу, особливостей музичної мови чергувався з відео та аудіо матеріалами, які доповнювали сприйняття теорії художніми прикладами. Особливо аудиторії сподобався всім відомий запис дуету Карася та Одарки.


Вдячні сухачі-першокурсники

Завершенням лекції стали овації, якими задоволені та натхненні слухачі подякували студенткам за цікаву та корисну інформацію.

Катерина Александрова,
4 курс ВТМ

       

01-06-2020

Наказ № 50 від 29.05.2020 "Про завершення 2019-2020 навчального року"
 


19-05-2020Розклад семестрових екзаменів (дистанційно) 2,4,6 семестри навчання 2019-2020 навчального року
 


31-03-2020Наказ №37 від 20.03.2020 Щодо організації освітнього процесу у Черкаському музичному коледжі ім. С.С. Гулака-Артемовського під час карантину
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник